Dare

EMLAK YATIRIMIİspanya’da emlak yatırımı

İspanya, Avrupa’da emlak yatırımları için en cazip ülkelerden biridir. Konumu, güvenliği, zengin tarihi ve gelişmiş altyapısı nedeniyle İspanya’da yaşamayı tercih insan sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Artan nüfusu ve güçlü turizmi sayesinde emlak piyasası ciddi bir yükseliş eğilimindedir. Bu yükseliş trendi, İspanya’yı farklı emlak yatırımı seçenekleri adına cazip hale getirmektedir. Üstelik 500.000€ ve üzeri yatırımlarda hem önemli bir gelir elde edip hem de Golden Visa hakkı kazanarak ailenizle birlikte İspanya’da oturma ve çalışma iznine sahip olabilirsiniz.

İspanya’da emlak yatırımı neden cazip?

Emlak değer artışı: Daha önce bahsedildiği üzere giderek daha fazla insan, İspanya yaşamayı tercih etmektedir. Bu nedenle, özellikle bazı bölgelerde konut başta olmak üzere birçok emlak tipinde ciddi bir talep artışı yaşanmakta ve bu da emlak fiyatlarına yansımaktadır.
İspanya’da özellikle belirli bölgelerde emlaklarda geçtiğimiz yıllar boyunca gözlen değer artışının bir süre daha devam etmesi bekleniyor olması, yatırımcılar için önemli bir fırsat sunmakta.

Kira geliri: İspanya’nın belli bölgelerindeki kira getirisi, Avrupa’nın geri kalanına göre çok daha yüksek kalmaktadır. Bu nedenle Avrupa’daki diğer ülkelerden ve Avrupa dışında yatırımcılar, kira vermek veya Airbnb gibi platformlarda değerlendirmek üzere emlak yatırımı yapmaktalar.

Hangi tür geliri hedeflerseniz hedefleyin, İspanya 2024’te emlak adına önemli bir gelir potansiyeli barındırıyor.Euro ile gelir elde fırsatı


Türk yatırımcılar için Euro ile gelir etme, her zaman arzu edilen bir konudur. İspanya’da emlak yatırımı, Türk yatırımcılara bu fırsatı sunuyor. Üstelik, yalnızca 100.000€ mertebesinden başlayan birikimlerle gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Emlak yatırımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçerek online randevu alabilirsiniz.


İletişim formu

CAPTCHA Başka resim getir
Kod hatası! Lütfen tekrar giriniz